Про нас

Головна мета команди Myazy.in.ua- підвищення освіченості та допомога кінцевому споживачеві у питанні правильного та спортивного харчування.

Ми маємо намір доносити інформацію та знання про спортивне харчування, біохімію й травлення людини- простою й зрозумілою мовою для кожної людини, ухиляючись від реклами, маркетингу, міфів, легенд та домислів.  

Опираючись на власний досвід та велику кількість відгуків й коментарів- Ми формуємо сортимент товарів які використовуємо самостійно й сміливо рекомендуємо вам.

Виступаємо проти виробників, які ставлять питання маркетингу вище за якість власного товару, проти контрактів й домовленостей про просування конкретного бренду чи продукту. 

Myazy.in.ua - прислухаються до клієнтів та споживачів спортивного харчування. Виробник або окремий продукт потрапляє в наш магазин лише через особисте тестування чи опитування незаангажованих споживачів.

Ми раді допомогти кожному! Звернувшись до нас, будь яким зручним для вас шляхом- ви отримаєте особисту консультацію, основану саме на вашому питанні та опираючись на особливості вашого організму.